adscode

20 Bin Atama Tamam! Darısı Diğer Öğretmenlerimize ve Diğer Atama Bekleyenlere

Herkesin derdi kendine. Ateş düştüğü yeri yakıyor. Dünya koronavirüs ile yatıp, onunla kalkarken, atama bekleyen gençlerin birinci önceliği, ne o, ne de bu, sadece ve sadece atanacakları bir kadro hayali. Umarız, bu hayalleri, bir an önce gerçek olur...

aguclu@milliyet.com.tr
Bu arada öncelikle 20 bin atamadan yararlanan öğretmenlerimizi kutluyoruz. Umarız bir an önce, öğrencilerine kavuşurlar. Sevinçleri daim olsun. 

Darısı diğer öğretmenlerimize ve atama bekleyen diğer meslek mensuplarına. Eminiz ki bugün olmasa da yarın atamaların devamı gelecek ve onların da yüzü gülecektir.

Bu konuda hemen mesleğine atama heyecanı fazla ama en çok da yine öğretmenlerin, sağlıkçıların, İİBF'lilerinki çok çok fazla.

İşte bu yöndeki mesajlardan bazıları:

 

. Zaten şu an eksik personel var. Ya şu an çalışan sağlıkçılara virüs bulaşırsa. Allah korusun, bu olabilecek bir şey ki bazı ülkelerde çokça örneği var, bunun şimdiden önlemi alınmalı ve genç ve dinamik kadro takviyesi yapılması lazım.

 

. Abbas bey lütfen biz iibf'lilerin de sesini duyurmaya yardımcı olun. Binlerce iibf'li atama bekliyor, bu gözardı edilemez.  Bizler o kadar mezun sayımıza rağmen 10 bin, 20 bin gibi bir kadro istemiyoruz. İstediğimiz sadece 2 bin alım verilmesi. Sesimize de ses olun lütfen..


Emoji ile tepki ver!

Bu Yazıyı Paylaş :

Etiketler :
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)