adscode

Leyla’dan Sonra... “Bir dilek, Bir Çocuk”

Sosyal medyayı herşey için kullanırken, bir çocuğun küçücük ama tüm dünyası olan dileği için kullanabilecek güzel kalpli insanlar! Bu mesaj size...

damlaaktan@gmail.com
Sosyal medyayı herşey için kullanırken, bir çocuğun küçücük ama tüm dünyası olan dileği için kullanabilecek güzel kalpli insanlar!
Bu mesaj size...

Leyla kim mi? Leyla, beklediği tek şey bir bisiklet olan ve o bisikletin düşüyle dünyaya gözlerini yumduğunu hissettiğim küçücük bir kız.

Ve tıbbiyeli üç güzel öğrencinin başlattığı bir iyilik hareketi daha. İçinden geçtiğimiz günlerde, bana umudu hatırlatan güzel insanlarla karşılaşıyorum. Sanırım bu bir şans...

‘1 çocuk 1 dilek’ temalı bir proje başlatmışlar. Latince deyimiyle mottoları “Unus puer Unum desiderum”. Amaçları asla bağış toplamak değil. Yalnızca bir çocuğa sorulduğunda ağzından ilk çıkan, son zamanlarda en çok düşlediği şeyin gerçekleşebilmesi için aracı olmak.

Şu anda beklenen hediyeler arasında bir Nike spor ayakkabı, Barış Arduç ve Defne Sangu gibi hayranı olduğu bir ünlü  ile tanışmak, uzaktan kumandalı bir helikopter gibi aslında insanın olduğu dünyada ulaşılması hiç de zor olmayan dilekler var.

Web sayfası ve Facebook sayfası üzerinden Leyla’dan Sonra ile ilgili her türlü detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

www.leyladansonra.com
https://www.facebook.com/leyladansonra/

Bir dilek bir çocuğu, bir çocuk bir dünyayı değiştirebilir. Kimbilir, belki Leyla’yı da olduğu cennette gülümsetir hatta... Çünkü Leyla’dan sonra çok çocuk öldü ve çok çocuk doğdu belki de... 

Hadi elinizi kalbinize atın, ve çocukluğunuzda tuttuğunuz dilekleri, hayal ettiklerinizi düşünün. Birlikte Leyla’dan sonrakileri ve Leyla’yı gülümsetelim!

Emoji ile tepki ver!

Bu Yazıyı Paylaş :

    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)