https://dogakoleji.k12.tr/basvurular/lgs

Bilişim sektöründe kariyer yapmak isteyen genç yeteneklere fırsat

Bilişim sektörüne yeni ve genç yetenekler katmayı hedefleyen BimSA, “BimSA Genç Yetenek Programı”nı hayata geçirerek bu alanda kariyer yapmak isteyen yetenekli gençlere fırsat sunuyor.

Bilişim sektöründe kariyer yapmak isteyen genç yeteneklere fırsat
Eğitim
Türkiye’nin en büyük bilgi teknolojisi firmalarından BimSA, bilişim sektörüne adım atmak ve bu alanda kariyer yapmak isteyen genç yeteneklere fırsat sunuyor. BimSA, Sabancı Üniversitesi Kariyer ve Staj Ofisi ile başlattığı “BimSA Genç Yetenek Programı” ile Sabancı Üniversitesi öğrencilerine BimSA’da part-time çalışma fırsatı sunuyor. Program diğer ünversitelerde de uygulanmaya başlanacak. 

Program Nasıl İşliyor?

Programa Sabancı Üniversitesi’nde öğrenim gören, her programdan 3 ve 4’üncü sınıf ve yüksek lisans öğrencileri başvurabiliyor. Başvuran öğrenciler yüz yüze gerçekleştirilecek mülakatlar, kişilik envanterleri ve genel yetenek sınavlarının ardından Mart ayında gerçekleştirilecek oryantasyon ve işbaşı eğitimlerinin ardından BimSA’da aktif olarak çalışmaya başlayacak. Mayıs ayına kadar devam edecek olan yoğun program sonrasında başarılı olan öğrenciler, BimSA’da tam zamanlı çalışma imkânına kavuşacaklar.

İşte Çalışılabilecek Programlar

Öğrencilerin BimSA’da part-time çalışabilecekleri programlar ise şöyle: Yazılım Geliştirme,  Sistem Ve Altyapı (Microsoft Sistemleri, Unix / Linux Sistemleri), Ağ & Güvenlik, Ortakatman (SAP Basis,Veritabanı) SAP Danışmanlığı,Satış, GRC ve Proje Yönetimi, Kurumsal Çözümler Direktörlüğü (Big Data & Analytics, Bimsa Çözümleri: Pratis (e-satınalma), Edoksis (e-defter, e-arşiv, e-fatura), HRWeb (IK ürünü) Programa katılmak isteyen öğrenciler, en çok yer almak istedikleri üç bölümü de belirttikleri özgeçmişlerini  HYPERLINK "mailto:gencyetenek@bimsa.com" gencyetenek@bimsa.com adresine göndermeleri gerekiyor.

Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)