adscode

DOĞA KOLEJİ BURSLULUK SINAVINA 210 BİN ÖĞRENCİ KATILDI

Doğa Koleji’nin bursluluk sınavına öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

DOĞA KOLEJİ BURSLULUK SINAVINA 210 BİN ÖĞRENCİ KATILDI
Okullardan Haberler

12-13 Ocak tarihlerinde Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm Doğa Koleji kampüslerinde gerçekleşen sınavı 210 bin öğrenci tercih ederken, Doğa Koleji büyük bir rekora imza atmış oldu. Doğa Koleji bursluluk sınavını tercih eden ve başarı sağlayan 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri burslu okuma fırsatı elde edecek. Genel Müdür Ali Rıza Lüle; ‘Eğitim bursu, erken kayıtta indirim ve ödeme kolaylığı imkanlarıyla öğrencilerimizin ve velilerimizin daima yanındayız.’ dedi.

 

 

Doğa Koleji’nin, 12-13 Ocak 2019 tarihlerinde Türkiye’deki tüm kampüslerinde uygulanan bursluluk sınavını; 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri olmak üzere toplam 210 bin öğrenci tercih etti. Cumartesi ve pazar günü 4 oturum olarak uygulanan sınavda başarı sağlayan öğrencilere %100 oranına varan burs imkanı sunulacak.

 

Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle: ‘Bir çocuk her ne kadar zor şartlar ve imkansızlıklar içinde yaşıyor olsa da; aldığı eğitim ve kendine kattığı değerlerle hayatını değiştirebiliyor. İyi eğitim almış nesiller geleceğimizin teminatıdır. Bu nedenle biz de eğitim, azim ve sonunda gelen başarının gücüne inanıyor ve geleceğimizi emanet ettiğimiz genç nesillere desteğimizi esirgemiyoruz. Sınavda başarı sağlayan binlerce öğrenciye eğitimde fırsat eşitliği ilkesine dayanarak %100’e varan burs imkanı sağladık. Doğa Koleji öğrencisi olmak için gösterilen yoğun ilgiden memnuniyet duyuyoruz’ dedi.

 

‘Daima velilerimizin yanındayız’

 

Merak eden, üreten, sorgulayan, problem çözen, girişimci ve sorumluluk alan bireyler yetiştirmeyi hedeflediklerini anlatan Genel Müdür Ali Rıza Lüle: ‘Eğitim bursu, erken kayıtta indirim ve ödeme kolaylığı imkanlarıyla velilerimizin daima yanında oluyoruz. Öğrencilerimizin proje üreten, yaratıcı, teknolojiyi takip eden ve yaratıcılığını kullanarak pratiğe dönüştürebilen bireyler olmaları için emek veriyoruz. Fiziksel, ruhsal ve sosyal açıdan doğru gelişimlerini sağlamak için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz’ dedi.


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)