adscode
adscode

Doğa, San Francisco Ocean Film Festivali Finali'nde

Doğa Koleji öğrencileri, bu yıl 20.si düzenlenen San Francisco Ocean Film Festivali'nde “Deep Blue” kısa filmi ile 7 küresel finalistten biri oldu.

Doğa, San Francisco Ocean Film Festivali Finali'nde
Eğitim
Güncelleme : 20-Mar-23 11:50

Dünyanın en prestijli kısa film yarışmalarından San Francisco Ocean Film Festivali'nde çok sayıda kısa film arasında yaşanan zorlu bir eleme sürecinin ardından 7 küresel finalist belirlendi. Doğa Koleji öğrencileri hazırladıkları “Deep Blue” kısa filmiyle finalistler arasına adını yazdırmayı başardı.

Amerika'da 13-16 Nisan 2023 tarihinde düzenlenecek büyük finalde ülkemizi temsil edecek olan Doğa Koleji öğrencilerinin, suyun ve doğanın önemini konu alan "Deep Blueadlı filmi San Francisco The Cowell Tiyatro salonunda yayımlanacak.

Doğa Koleji Ankara Eryaman ve Bağlıca Kampüsü öğrencileri Cemal Kaan Bilgin, Duru Çelik, Toykan Karabatak, Emirhan Taşlıyurt ve danışman öğretmenleri Ayşe Çelik elde ettikleri bu başarıdan mutlu ve gururlu olduklarını belirtti. Doğa Koleji yöneticileri ise ülkemizi dünyada temsil eden öğrencilerine başarılar dileyerek sürdürülebilir yaşam için suyun ve doğanın öneminin bir kez daha altını çizdi.


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :


Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)