adscode
adscode
https://dogakoleji.k12.tr/basvurular/lgs

Drone pilotu olmak isteyen öğrencilere özel kampanya

İHA-1 Ticari Pilot Lisansı almak isteyen öğrencilere yönelik 23 Nisan'a özel yüzde 40 oranında indirim uygulanacak.

Drone pilotu olmak isteyen öğrencilere özel kampanya
Eğitim
Güncelleme : 05-Apr-22 14:53

 

İstanbul’da SGHM tarafından yetki verilmiş, ilk ve tek MEB onaylı İHA  (insansız hava aracı) eğitim kurumu olma özelliğini taşıyan Dronmarket Akademi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel bir kampanya başlattı. 

Bugüne kadar bireylere ve kurumlara yönelik birçok eğitim düzenleyen Türkiye’nin ilk drone teknolojileri platformu olan Dronmarket’in girişimi Dronmarket Akademi’de, İHA-1 Ticari Pilot Lisansı Eğitimi’nde yüzde 40 oranında indirim uygulanacak.

2022 yılında da hem kurumlardan hem de bireysel olarak drone pilotu olmak isteyenlerin sayısında önemli bir artış olduğunu söyleyen İHA pilot eğitmeni Şenay İnan; “Farklı sektörlerde ve alanlarda drone’lara ihtiyaç giderek artıyor. Buna bağlı olarak Dron Pilotluğu her geçen gün daha da cazip bir meslek olarak karşımıza çıkıyor.  2022 yılı itibariyle drone pilotu olmak isteyenlerin sayısında %40 artış yaşanıyor. Son dönemlerde özellikle lise ve üniversite öğrencilerinin drone pilotu sertifikası almak için çok ilgili olduklarını söyleyebilirim” dedi.  

İnan; “Öğrencilerin 18-21 Nisan tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz İHA-1 Ticari Pilot Lisansı eğitimimize katılabilmeleri için 15 yaşını doldurmuş ve öğrenci belgelerini göstermeleri şartı arıyoruz” dedi.

Kayıt için: 

https://akademi.dronmarket.com/aktif-egitimler/iha-1-egitimi-18-21-nisan/ 


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :


Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)