adscode
adscode

E-OKUL VBS SİSTEMİNE NASIL GİRİLİR?

e-Okul girişi, 2020 yılının ilk ara tatili öncesinde çocuğunun notlarını görmek ve takdir ve teşekkür hesaplaması yapmak isteyen veliler tarafından merakla sorgulanıyor.

E-OKUL VBS SİSTEMİNE NASIL GİRİLİR?
Eğitim

 

e-Okul giriş sayfası 2020 yılının ilk 15 tatili yani yarı yılı öncesinde öğrencilerle birlikte velileri tarafından da merakla araştırılıyor. Biz de sizler için haberimizde e-Okul giriş sayfası ve e-Okul’a nasıl girileceği ile ilgili detayları haberimizde derledik. Araştırma nedenlerinin başında ise takdir ve teşekkür hesaplama işlemleri geliyor. Bununla birlikte e-Okul’a mobil uygulamadan girip çocuklarının eğitim durumunu görüntülemek isteyenler Google Play’de “e-Okul VBS indir” araması yapıyor. İşte, e-Okul VBS giriş sayfası…

 

e-OKUL’A NASIL GİRİLİR

 

e-Okul VBS öğrenci girişi ile veliler öğrencilere ait bilgilere ulaşabiliyor. Giriş yaparken kişilerde güvenlik numarası, öğrencinin TC kimlik numarası ve öğrencimim okul numarası gibi bilgiler isteniyor. “eokulyd.meb.gov.tr” adresi üzerinden yapılan girişlerin ardından öğrencinin sahip olduğu devamsızlık ve not bilgisi sayfası karşısına çıkıyor.

 

e-OKUL VBS GİRİŞİ İÇİN TIKLAYIN


YÖNETİMİ BİLGİ SİSTEMİ GİRİŞİ DE YAPILABİLİYOR

Yöneticilerin ve öğretmenlerin öğrencilerin bilgilerini sisteme ekledikleri e Okul Yönetimi Bilgi Sistemi de yine aynı sayfada yer alıyor. Burada belirlenen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapılabiliyor. Öte yandan öğretmen kullanıcılar aynı zamanda e-devlet şifreleri ile sisteme giriş yapabilirler.

 

Mobil uygulama indirmek isteyenler Google Play’den e-Okul’u indirebilecekler.

E-Okul VBS indirmek için tıklayın


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)