adscode
adscode

Eğitim Kampı'nda buluştular

Doğa Koleji'nin Türkiye genelindeki kampüslerinin t-MBA Liderlik Akademisi öğrencileri 'Eğitim Kampı'nda bir araya geldi.

Eğitim Kampı'nda buluştular
Eğitim
Güncelleme : 05-Dec-22 12:30

Geleceğin liderlerini bugünden hazırlayan Doğa Koleji alanında uzman eğitmen ve akademisyenleri öğrencileri ile buluşturdu. Seçimlerde büyük mücadele vererek t-MBA Liderlik Akademisi’nde yer almaya hak kazanan öğrenciler, Eğitim Kampı’na katılarak sertifikalı eğitimler aldı. Üç gün süren Eğitim Kampı Doğa Koleji Genel Müdürü Enis Eryaman’ın açılış konuşması ve “Hayat Boyu Öğrenme” eğitimi ile başladı. 

Eğitim Kampı’nın ilk gününde Teknoloji Yazarı ve Trend Avcısı M. Serdar Kuzuloğlu, “Metaverse - Dünyadaki Dönüşüm ve Trendler” konulu sunumu ile öğrencileri son teknoloji ile buluşturdu.  

Yoğum eğitim programın ikinci günü yaşamı boyunca yeni fikirler ve inovasyon peşinde koşmuş TÜMMİAD Yönetim Kurulu Başkanı ve nam- ı değer hayalperest Bülent Kavaklı’nın “Metaverse, NFT ve Blokzincir” anlatımı ile başladı. Kamp, Taze fikir Group Başkan Yardımcısı Murat Koçuk, Yapay Zekâ anlatımı ile devam etti. İstanbul Aydın Üniversitesi Dr. Ramazan Kurtoğlu ise “Yeni Dünya Düzeni, Sanal Para ve Sentetik İnsan” sunumu ile öğrencilere önemli bilgiler aktardı. 

İstanbul Bilgi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. Ege Yazgan’dan “Finansal Okuryazarlık” üzerine bir seminer dinleyen öğrenciler, İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Itır Erhart’tan “Sosyal Girişimcilik ve Yenilikçilik” hakkında önemli bilgiler edindi. İnteraktif geçen eğitim oturumlarında İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Halil Nalçaoğlu ise “İletişim ve Network”un önemini anlattı. 

Sosyal Sorumluluk projelerine önem veren Doğa Koleji bu sene öğrencilerde Atık ve Atıl Yönetimi üzerine bilinçlendirme ve farkındalık yaratmayı hedeflediği için Evreka Sürdürülebilirlik Müdürü Edanur Karabıyık da öğrencilerle bir araya geldi.  Eğitim Kampı Evreka CEO’su Umutcan Duman’ın girişimcilik hikâyesi ve girişimciliğe yaptığı önemli vurgu ve öğrencilerin sertifika töreni ile son buldu.


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :


Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)