adscode
adscode
adscode
adscode
adscode
adscode

En çok tercih edilen elektronik sigaralar

Günümüzde oldukça çok kullanılan ve beğenilen bir ürün olan elektronik sigaralar hayatımızda git gide yer edinmekle beraber yenilikleri ile de cezbetmekte.

En çok tercih edilen elektronik sigaralar
Gündem
Güncelleme : 04-Aug-19 16:16

Günümüzde oldukça çok kullanılan ve beğenilen bir ürün olan elektronik sigaralar hayatımızda git gide yer edinmekle beraber yenilikleri ile de cezbetmekte. Türkiye standartlarında sigara ve tütünlere gelen zamlar insanları alternatiflere yönlendirmektedir. Bu alternatiflerin en başında ise elektronik sigara gelmektedir.

Elektronik sigara 1975 senesinde bulunsa da 2010 yılından itibaren tam olarak kullanılmaya ve geliştirilmeye başlamıştır. Nikotin bağımlılığını en aza indirgemek ve en az zarar ile geçiştirmek amaçlı üretilen bu ürünler dünyanın her yerinde oldukça yüksek talep görmektedir.

Avrupa’da sigara kullanımının, elektronik sigara sayesinde %60 düştüğü gözlemlenmektedir. Tabii ki bu sadece Avrupa ile sınırlı olmayıp Amerika kıtası ve asyada’da oldukça yüksek kullanım ve talep bulunmaktadır.

Türkiye’de bu durum %10 civarında olsa da gün geçtikçe talep artmakta ve insanlar bu cihazın inceliklerini ve niteliklerini öğrenmek istemektedirler. Türkiye’nin çoğu ilinde ve ilçesi de elektronik sigara hem amacı dahilinde hem nargile olarak kullanılmaktadır. Yoğun aromalı Premium likitler sayesinde nargileden daha çok tat ve haz veren elektronik sigara popülerliğini her gün arttırmaktadır.

Bizler buharkeyf olarak sizlere bugün en çok beğenilen ve tercih edile cihazları sıralayacağız, sıralarken de yardım aldığımız kaynakları sizlere ulaştıracağız.

Öncelikle başlamamız gereken marka ve model olan ürünlerden birisi olan Smok Alien ürünü…

Smok Alien 410 gram ağırlığında şekli ve kullanımı itibari ile türkiye'de en çok tercih edilenler arasında 1’inci sırada yer almakta.210W performansı ile oldukça Professional kullanıma uygun olan bu ürün 400 ile 420 TL arasında satışa sunulan ve enfes aroma vericiliği ile ünlü.

Sıfır ve orijinal kutuda buharkeyf de satılan bu ürün, 2 yedek coil, 2 cam ve sarj aletleri ile sizlere kutu şeklinde gelmektedir. Sıfır ve jelatinli satın aldığınız smok alien elektronik sigarası boyutu ve ağırlığı itibari ile cepte ve çantada hiç ağırlık etmeden hissettirmeden  taşınabilmekte.

Bir diğer ürün olan Eleaf markasının istick pico ürünü.

İstick pico ; renkleri ve boyutu itibari ile en sevilen ürünler arasında 2’ci sırada geliyor.73mm boyutu ve 300gram ağırlığı yormadan taşınabilen bu ürün 75Woltluk performansı ile oldukça beğenilen ve bağlangıç setleri arasında en sevilen cihaz.

Tek pil 18650 lion ile kullanılan bu ürün, yedek camları ve sarj ürünleri ile sizlere ulaşmaktadır.

VW/Bypass/TC-Ni/TC-Ti/TC-SS/TCR çalışma mod’ları ilede geniş bir kullanım sunan istick pico kullanıcılarının isteklerini tam olarak yerine getiren bu sigara.

Uygun ve hesaplı fiyatı ilede öne çıkan istick pico, 300TL gibi bir rakama alabileceğiniz en uygun cihaz olarak karşınıza çıkmakta.

8-10 renk çeşidi ilede oldukça güzel renklere sahip olan bu ürün, Full Siyah, Fırçalanmış Gümüş, Canlı Pembe, Siyah, Gri, Gümüş, Beyaz, Parlak Siyah-Bronz, Beyaz-Bronz renk seçenekleri ile sizlerle.

Vaporesso Revenger ; vaporesso firmasının amiral gemisi olan bu elektronik sigara, 220W gücü ile Professional kullanıcılar için üretilmiş en uyumlu ve uygun fiyatlı elektronik sigaradır.

2 adet 18650 lion pil ile kullanılabilen bu cihaz, 5ML NRG atomizer’i sayesinde gün boyu likit ihtiyacınızı karşılamanız için üretilmiş naçizane bir cihaz.

16 farklı ayara sahip, uygun fiyatlı ve bol renk seçenekleri sunmakta. Omni 2.2 çipi ile son teknoloji devre koruması ve elektrik sistemleri ile patlama vs gibi sorunların önüne geçilmiş.

Revenger modelinin bir üst modeli olan revenger x, revenger modeline göre dokunmatik ve eşsiz touch teknolojisine sahip. Bu zamana kadar hiç duymadık ki dokunmatiği bozulmuş bir revenger x

O nedenle insanların dokunmatik ekrana karşı bir önyargısı bulunsa da vaporesso firması iphone ile yarışacak kalitede bir dokunmatik yerleştirmiş revenger x cihazına.

GT2,GT4,GT6,GT8,GTMESH VE GTCCELL gibi coiller ile uyumlu olan bu cihaz uzun ömürlü coil sistemleri ve uygun fiyatlı coilleri ile de tercih edilmekte.

Sizlere ulaşıcak sıfır jelatinli kutusunda ise 1 adet kurulu GT8 Coili, 1 adet yedek olarak GT4 coili bulunmakta. Yedek camlar ve orijinal usb sarj aletide kutunun içeriğinde bulunanlardan.

Tepeden doldurabilir atomizer yapısı, sızıntıya karşı dayanıklı ve gayet kullanışlıdır.

Bizler, sizlere en uygun fiyatta ve en çok tercih edilip beğenilen ürünleri listeledik. Elimizden geldiğince de açıklamaya çalıştığımız bu elektronik sigaraların bilgi kaynağı buharkeyf sitesidir.

Daha detaylı incelemek ve diğer elektronik sigaralara bakmak için buharkeyf sayfasını takip edebilirsiniz.

https://buharkeyf.biz/elektronik-sigara-satin-al/

Saygılarımızla.


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :


Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)