adscode

EXCEL EĞİTİMİ İLE İŞ HAYATINDA BİR ADIM ÖNDE OLUN!

Canex Eğitim ve Danışmanlık kurumlara ve bireylere göre tasarlanmış özel eğitimler veriyor.

EXCEL EĞİTİMİ İLE İŞ HAYATINDA BİR ADIM ÖNDE OLUN!
Eğitim

Günümüzün rekabetçi iş hayatında gerek işe giriş aşamasında, gerek kariyer basamaklarını çıkarken çalışanlardan beklentiler her geçen gün artmaktadır.

Birçok farklı sektörde tüm işlerin kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmesi, raporlamanın etkin yapılması ve buna bağlı olarak işlerin doğru ilerlemesi, bu sayede zamandan tasarruf etme imkanı adına Excel eğitimi çalışanların ve kendi işinin sahibi olanların bir adım önde olmalarını sağlamaktadır.


Canex Eğitim ile kurumlara ve bireylere göre tasarlanmış özel eğitimleri sayesinde iş hayatında fark yaratarak bir adım önde olabilirsiniz.


Canex Eğitim ve Danışmanlık; “İsterseniz işlerinizi kolaylaştırmak için raporlama ve projeler geliştirelim; isterseniz raporlama ve projeler oluşturmak için sizleri ve takım arkadaşlarınızı geliştirelim.” anlayışını benimsiyor. 


Canex Eğitim ve Danışmanlık zamanı olmayan ancak MS Office öğrenme ihtiyacı olanları da düşünerek Online Uzaktan MS Office Eğitim hizmetini de katılımcılarına sunuyor.


Canex Eğitim Udemy üzerinden Bitirme Sertifikalı Excel Eğitimleri de sunuyor.
Excelin tüm konularının olduğu eğitim setine ulaşmak için;
https://www.udemy.com/course/temel-orta-seviye-excel/
MS İleri Excel Eğitim setlerine ulaşmak için;
https://www.udemy.com/course/ms-ileri-excel-egitimi/  ilgili linkleri tıklayabilirsiniz.

Ayrıca firmaların ihtiyaçları doğrultusunda özel programlar ve yazılımlar geliştiriyor.


Canex Eğitim https://www.canexegitim.com/ adresinden ulaşabilir ve MS Office Eğitimi,  özel program ve yazımlar ile ilgili her türlü danışmanlık ve eğitim hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :


Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)