adscode

İstanbul için son dakika kar uyarısı!

İstanbul, Sakarya ve Kocaeli çevrelerinin akşam saatlerine kadar hafif karla karışık yağmur, yüksek yerlerinin ise kar yağışlı geçeceği öngörülüyor

İstanbul için son dakika kar uyarısı!
Türkiyeden Haberler
Parçalı ve çok bulutlu havanın hakim olacağı Marmara  Bölgesi'nde, İstanbul, Sakarya ve Kocaeli çevrelerinin akşam saatlerine kadar  hafif karla karışık yağmur, yüksek yerlerinin ise kar yağışlı geçeceği tahmin  ediliyor. 

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü'nün internet sitesinde yer alan bilgiye  göre, bölgede hava sıcaklığı mevsim normallerinin altında seyredecek.

Parçalı ve çok bulutlu hava beklenen İstanbul, Sakarya ve Kocaeli  çevrelerinin akşam saatlerine kadar hafif karla karışık yağmur ve yüksek  yerlerinin kar yağışlı geçmesi öngörülüyor.

Rüzgarın kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz) yönlerinden orta kuvvette, zaman  zaman kuvvetli (40-60 Km/sa) olarak eseceği bölgede yaşayan vatandaşlardan  ulaşımda aksama ve çatı uçması gibi olumsuz durumlara karşı dikkatli ve tedbirli  olunması istendi.

Ayrıca, zirai faaliyetlerin devam ettiği kıyı kesimlerinde gece  saatlerinde yer yer hafif zirai don riski olduğundan meydana gelebilecek  olumsuzluklara karşı vatandaşlar uyarıldı.

Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)