adscode
adscode

İstanbul'da Deniz Otobüsü Seferleri İptal Edildi

İstanbul Deniz Otobüsleri'nin Bostancı-Kadıköy-Yenikapı-Bakırköy ve Bostancı-Kabataş hattı seferleri geçici bir süre karşılıklı olarak iptal edildi.

İstanbul'da Deniz Otobüsü Seferleri İptal Edildi
Türkiye'den Haberler
İstanbul Deniz Otobüsleri'nin (İDO)  bazı seferleri, hava muhalefeti nedeniyle iptal edildi.

İDO'dan yapılan açıklamaya göre, 08.15'deki Yenikapı-Yalova, Pendik-Yalova ve Yalova-Pendik ile 09.00'daki Bursa-Yenikapı-Kadıköy, 10.30'daki Bursa-Yenikapı/Kadıköy ve 18.30'daki Bostancı-Yenikapı-Bandırma deniz otobüsü seferleri yapılamadı.

Öte yandan 10.30'daki Yalova-Yenikapı ve 11.30'daki Yenikapı-Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot, 10.30'daki Bursa-Yenikapı-Kadıköy, 13.40'daki Kadıkoy-Yenikapı-Bursa, 18.30'daki Bostancı-Yenikapı-Bandırma deniz otobüsü seferleri de iptal edildi.

İDO'nun iç hatlarında da Bostancı-Kadıköy-Yenikapı-Bakırköy, Bostancı-Kabataş feribot ile Sirkeci-Harem hattı araba vapuru seferleri geçici bir süre karşılıklı olarak yapılamayacak.

Yılbaşına özel sefer değişiklikleri
Yılbaşı tatili dolayısıyla yolcu ve araç yoğunluğunun az olmasına bağlı olarak, 1 Ocak 2015 Perşembe günü sabah saatlerindeki seferlerde değişik yapıldı.
Dış hatlarda, 07.30'daki Yenikapı-Bursa-Yenikapı hızlı feribot seferleri 15.00'de, 07.00'deki Yenikapı-Bandırma hızlı feribot seferi 12.30'da, 07.30'daki Bandırma-Yenikapı-Bostancı deniz otobüsü, 12.30'da gerçekleştirilecek.
Yılın ilk günü, 07.15'deki Yalova-Yenikapı, 08.15'deki Yenikapı-Yalova ile 07.00'deki Pendik-Yalova-Yalova-Pendik hızlı feribot seferleri karşılıklı olarak iptal edildi.
Kadıköy-Yenikapı-Bursa deniz otobüsü hattında ise 09.00'da Bursa/Yenikapı-Kadıköy, 18.40'da Kadıköy-Yenikapı/Bursa deniz otobüsü seferleri yapılacak.
Ayrıca Kadıköy-Yenikapı-Armutlu Tatil Köyü-Armutlu-Bursa (Güzelyalı) ve Kartal-Yalova hatlarında "haftasonu" ve "tatil günleri" tarifesi, Sirkeci-Harem araba vapuru hattında da "pazar" ve "tatil günleri", deniz otobüsü iç hatlarda ise "haftasonu" ve "tatil günleri" tarifesi uygulanacak.


 

Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)