adscode

Khan Academy'den ücretsiz eğitim mesajı

Khan Academy TR Ekibinden, öğrenci, öğretmen ve velilere mesaj var.

Khan Academy'den ücretsiz eğitim mesajı
Eğitim

"Öğrenci, öğretmen ve velilere bir mesajımız var:


Hiçbir engelin sizi ve sevdiklerinizi öğrenmekten alıkoymasına izin vermeyin. Kesintisiz eğitim için kar amacı gütmeyen bir platform olan Khan Academy’den ücret ödemeden faydalanabilirsiniz.


Milyonlarca öğrenci için uzaktan eğitim devam ederken, Khan Academy olarak örgün eğitime destek ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın çalışmalarına katkı sunmak için tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimizin yanında olduğumuzu; öğrencilerimizin Khan Academy üzerinden matematik ve fen bilimleri derslerinde uzaktan öğrenime devam edebileceklerini, öğretmenlerimizin sanal sınıflar oluşturarak bu alanlarda öğrencilerine ödev verebileceklerini, velilerimizin ise öğrencilerin gelişimlerini takip edebileceklerini paylaşmak isteriz.


İnternete bağlı tüm cihazlar üzerinden üyeliğe gerek olmadan ulaşılabilen online kütüphanemizde her yaş grubu için matematikten sanata, sağlıktan ekonomiye birçok farklı alanda eğitim içeriği olduğunu da hatırlatmak ister, öğrenci ve öğretmenlerimizin yanı sıra öğrenmek isteyen herkesi Khan Academy’den faydalanmaya davet ederiz. Uzaktan eğitim süreci boyunca Khan Academy’nin ülkemizde verdiği ders sayısı 10 milyonu geçti, ama eğitimine destek olabileceğimiz milyonlarca genç daha var. Bu mesajın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayarak siz de Türkçe eğitimde fırsat eşitliğinin güçlenmesine katkı sunmayı amaçlayan bu sosyal sorumluluk ve gönüllülük hareketine destek olabilirsiniz.


Dünyanın en büyük online eğitim platformu Khan Academy’nin tamamen ücretsiz olarak sunduğu Türkçe içeriklere https://tr.khanacademy.org ve https://khanacademy.org.tr adreslerinden ulaşabilirsiniz. Uzaktan eğitim sürecinde Khan Academy’den nasıl faydalanabileceğinize dair bilgiye ise bu linkten ulaşabilirsiniz: https://khanacademy.org.tr/uzaktanegitim
Tek dileğimiz ülkemizin bu zor günleri bir an önce geride bırakması, sınıfların yeniden dolması ve içinde bulunduğumuz zorlu dönemde eğitimin sekteye uğramamasıdır.


Hiçbir öğrencinin eğitiminin kesintiye uğramayacağı, hayat boyu öğrenme ile dolu sağlıklı günler dileriz."


Saygılarımızla,
Khan Academy TR Ekibi


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :


Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)