adscode
adscode

Öğretmen Akademisi Vakfı'nda genel müdür değişikliği

Öğretmen Akademisi Vakfı’nda Genel Müdürlük görevini yürüten Selman Behmuaras görevinden ayrıldı.

Öğretmen Akademisi Vakfı'nda genel müdür değişikliği
Vakıf ve Dernekler
Aralık 2014 tarihi itibarıyla Öğretmen Akademisi Vakfı’nın (ÖRAV)  genel müdürü olarak görev yapan Selman Behmuaras 31 Ocak 2018 tarihinde görevden ayrıldı. Behmuaras'ın ayrıldığı Öğretmen Akademisi Vakfı Genel Müdürlüğü görevini 12 Şubat 2018 tarihi itibarıyla Semra Özcan üstleneceği açıklandı.

Selman Behmuaras, "Öğretmen Akademisi Vakfı’nda Aralık 2014 tarihinden bu yana, gurur ve mutlulukla yürüttüğüm Genel Müdürlük görevimden 31 Ocak 2018 tarihi itibariyle üzülerek ayrıldığımı bilgilerinize sunarım. Onur duyarak temsil ettiğim Vakfın bayrağını iç huzuru ve gönül rahatlığı ile benden sonra geleceklere devrediyorum." açıklamasında bulundu.


Semra Özcan Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Politika Bölümü mezunu olan Semra Özcan, profesyonel kariyerini Garanti Bankası’nda sürdürmüştür. 2003 yılına kadar Garanti Bankası’nda müfettişlik ve Teftiş Kurulu'nda Eğitim, İnsan Kaynakları ve Teknolojiden Sorumlu Kıdemli Müfettişlik görevlerini üstlenmiştir. 2003-2018 arasında Garanti Bankası'nda 5 farklı şubede Şube Müdürlüğü yapan Semra Özcan, halen Garanti Bankası'nın sponsorluğunu yaptığı PWN Finans Sektörü'nde çalışan kadınlara yönelik mentorluk programında mentor olarak görev yapmaktadır. Semra Özcan, 12 Şubat 2018 itibarıyla Öğretmen Akademisi Vakfı’nın (ÖRAV) Genel Müdürlüğü görevini üstlenmiştir.


 

 

Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)