adscode
adscode

TEGV'in Uluslararası Konukları Vardı

Vehbi Koç Vakfı'nın düzenlediği Grantmakers East Forum (GEF) Konferansı kapsamında İstanbul'a gelen uluslararası STK temsilcileri TEGV'in Zeyrek'teki Öğrenim Birimini ziyaret ettiler.

TEGV'in Uluslararası Konukları Vardı
Vakıf ve DerneklerTürkiye'nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Vehbi Koç Vakfı'nın İstanbul'da düzenlediği Grantmakers East Forum (GEF) katılımcılarından oluşan bir grubu TEGV'in Zeyrek'te bulunan Öğrenim Biriminde misafir etti.

30 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında Vehbi Koç Vakfı'nın ev sahipliğinde gerçekleşen European Foundation Center – Grantmakers East Forum (GEF Konferansı) kapsamında İstanbul'da bulunan sivil toplumun uluslararası düzeydeki temsilcilerinden oluşan bir grup, konferansın son günü TEGV ile tanıştılar. Fondation Charles Léopold Mayer, United Way of Russia ve Vladimir Potanin Foundation katılımcıları TEGV Genel Müdürü Mete Meleksoy ile tanışarak Vakfın çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

Ayrıca TEGV çocukları ve gönüllüleriyle birlikte etkinliğe katılan STK yetkilileri, TEGV'in 'çocuk dostu' mekânlarıyla ve eğitim programlarıyla tanıştılar. Gönüllüler ve çocuklarla gerçekleşen sıcak sohbetin ardından Vakıftan ayrılan GEF Konferansı katılımcıları, TEGV'in çalışmalarının ilham verici olduğunu belirttiler.

Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)