adscode

Üniversitelerden 15 Temmuz etkinlikleri

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında üniversiteler, sergiler, konferanslar, söyleşiler, paneller, konserler, fidan dikimi gibi etkinlikler gerçekleştirecek.

Üniversitelerden 15 Temmuz etkinlikleri
Üniversite
Güncelleme : 16-Jul-22 11:03

Milliyet'ten Ozan Ömer Kadüker'in haberine göre üniversitelerin programlarından öne çıkanlar şöyle:

 
Ankara Üniversitesi: 15 Temmuz Paneli ve Fotoğraf Sergisi düzenlenecek. TBMM Başkanı Mustafa Şentop da bir konuşma yapacak.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi: Valiliğin fidan dikimi, şehitlik ziyareti, Mevlid-i Şerif, Milli Birlik Yürüyüşü etkinliklerinin olacağı programda üniversite, sergi, Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile lokma ikramı gerçekleştirecek.

Akdeniz Üniversitesi: Milli ve Manevi Değerler Uğruna konulu konferansın yanı sıra 15 Temmuz Şehit Yakınları ile Söyleşi programı düzenlenecek. 

Gaziantep Üniversitesi: Kur’an’ı Kerim Tilaveti, sergi, 15 Temmuz’u Anmak ve Anlamak, Darbeler Tarihi konulu paneller yapılacak.

Beykent Üniversitesi: Fotoğraf sergileri ile paneller yapılacak. Programlar 20 Temmuz’a kadar devam edecek.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi: Mevlit, Darbe Girişimi ve Milletin Zaferi Resim Sergisi, Türkiye’de Darbeler ve 15 Temmuz Darbe Girişimi Konferansı düzenlenecek.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi: 15 Temmuz Kalkışmasına Karşı Çanakkale Ruhu Konferansı başta olmak üzere çok sayıda panel, konser ve fidan dikimi yapılacak.


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :


Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)