adscode
adscode

AÖF sınav yerleri belli oldu!

Anadolu Üniversitesi, Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) dönem sonu final sınav yerleri belgesinin açıklandığını duyurdu. AÖF öğrenci otomasyon sayfasından belge alınabiliyor.

AÖF sınav yerleri belli oldu!
Sınavlar
Güncelleme : 05-Jan-19 11:28

Anadolu Üniversitesi, 12 Ocak – 13 Ocak 2019 tarihlerinde yapılacak olan sınavlara dair açıklamada bulundu. Üniversite, internet sitesinde sınav giriş belgesinin yayınlandığını duyurdu. Sınava girecek olan öğrenciler, otomasyon sayfasına girerek belgenin çıktısını alabiliyor.

Anadolu Üniversitesi final sınavları, 12 Ocak 2019 - 13 Ocak 2019 tarihlerinde gerçekleşiyor. Sınavlar Türkiye'de sabah oturum 09:30-11:30, öğlen oturum 14:00-16:00 yapılıyor.

AÖF öğrenci otomasyon sayfasına gitmek için tıklayınız

Sınavda uyulması gereken kurallar

Sınavın ilk 30 dakikası ve son 5 dakikası içinde, sınavınızı tamamlasanız bile salondan çıkamazsınız. Herhangi bir nedenle salondan çıktığınız takdirde, sınava devam etmenize izin verilmez.

Videoyu Oynat
Sınavda hesap makinesi kullanabilirsiniz. Ancak, kullanacağınız makinede alfabetik tuş takımı (A, B, C, …) ve program yapılmasına, saklanmasına, çalıştırılmasına imkân veren EXE, STORE, RUN vb. tuşlar bulunamaz.

Kâğıt, kitap, defter, not vb. dokümanlar; pergel, açıölçer, cetvel vb. araçlar; cep telefonu, bilgisayar, tablet, telsiz, kamera vb. iletişim, depolama, kayıt ve veri aktarma cihazları; ruhsatlı veya resmi amaçlı olsa bile silah ve silah yerine geçebilecek nesneler ile sınava girmek kesinlikle yasaktır.

Sınav süresince görevlilerle konuşmak, görevlilere soru sormak yasaktır. Aynı şekilde görevlilerin de öğrencilerle yakından ve alçak sesle konuşmaları yasaktır. Gerekli durumlarda görevliler yerinizi değiştirebilir.

Size verilen cevap kâğıdının üzerindeki TCKN, ad, soyadı, bilgilerini kontrol ediniz, üzerindeki ilgili alanları doldurarak imzalayınız. Bu bilgiler size ait değilse, görevlileri uyararak size ait cevap kâğıdını isteyiniz. Başka öğrenciye ait cevap kâğıdı kullanan öğrencilerin o oturumdaki sınavları geçersiz sayılır.

Cevap kâğıdı üzerine test grubunu (kitapçık türünü) kodlamayan veya birden fazla kodlama yapan öğrencilerin sınavları geçersiz sayılır.

Cevap kâğıdınıza yazacağınız her türlü yazı ve yapacağınız işaretlemeler için koyu yazan siyah kurşun kalem kullanmalısınız. Siyah kurşun kalem dışında farklı bir kalem (tükenmez, mürekkepli ya da renkli vb.) kullanan öğrencilerin sınavları geçersiz sayılır.


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)