adscode

Doğa'dan 'dünyanın en büyük amfi dersi'

17. t-MBA Zirvesi, geleceğin liderleri ile iş dünyasının liderlerini TİM Show Center’de bir araya getirecek. Yenilikçi iş fikirlerinin de yarışacağı büyük Zirve 8 Mayıs'ta düzenleniyor.

Doğa'dan 'dünyanın en büyük amfi dersi'
Eğitim

"Dünyanın en büyük amfi dersi" olarak tanımlanan, iş ve akademi dünyasından önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşen t-MBA Zirvesi bu yıl 17 yaşında. Rol modelleri ile lise çağında tanışarak kariyer yolculuğuna başlayan Doğa liseleri öğrencileri, gelenekselleşen t-MBA Zirvesi'nde buluşuyor. Doğa Kolejinin 17 yıl önce t-MBA Eğitim Modeli ile Türkiye’de bir ilke imza atarak MBA programını liseye taşıdı. Öğrenci odaklı, yenilikçi ve dünyada geçerliliği olan bu benzersiz lise eğitimi, öğrencileri iş dünyasına başarıyla hazırlıyor, adeta geleceğin iş dünyasını şekillendiriyor. 

Doğa Koleji t-MBA Liderlik Akademisi tarafından hazırlanan t-MBA Zirvesi’nin bu yılki teması “Teknoloji ve İnovasyon” oldu. Geleceğin liderleri olacak gençler ile iş dünyasının önemli liderlerini bir araya getirecek zirvede, Türkiye'de iş dünyasına yön veren üst düzey yöneticiler kendi teknoloji ve inovasyon notlarını aktaracak, dünyanın geleceği için gençlerle ilham verici fikirlerini paylaşacak. Büyük zirve bu sene TİM Show Center'da, Teknolojide Kadın Derneği Kurucu Başkanı Zehra Öney, IBM Türkiye Genel Müdürü Işıl Kılınç Gürtuna, Stellantis Türkiye Ülke Başkanı İbrahim Anaç ve Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Selen Kocabaş’ı ağırlayacak.

Öğrencileri, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin akademik kadrosu ve iş dünyasının içinde yer aldığı danışma kurulunun ışığında inovatif düşünce becerilerini geliştirme ve dünya sorunlarına çözüm bulma fırsatı da buldu. Yıl boyunca t-MBA İnkübasyon Merkezinde sunulan ve hayata geçirilen yenilikçi iş fikirleri de Zirve'de yarışacak. 

Türkiye’nin dört bir yanından lise öğrencilerin katılacağı 17.t-MBA Zirvesi, Doğa Koleji YouTube kanalından ve web sayfasından da canlı olarak yayınlanacak.

Bir 4 kişi ve şunu diyen bir yazı '17. 17zM ZİRVESİ t-MBA Doğa'da MBA Lisede Başlar Yenilikçi iş Fikirlerinin Yarışacağı Büyük Final zirve Sahnesinde! Zehra ÖNEY Teknolojide Kadın Derneği Kurucu Teknolojde.KadinDenejiKorucaBasta Başkanr Işıl KILINÇ GÜRTUNA IBM Türkiye Genel Müdürü SelenKOCABAŞ Selen KOCABAŞ Bağumsız Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim ANAÇ Stellantis Tünkiye Ülke Başkanı 8 Mayıs2024 Mayıs 2024 I 9.30-13.00 I TİM Show Center おがばに 7MBA doğa adOgaI KOLEJI' görseli olabilir


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :


Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)