adscode

Öğretmenlere özel kampanyalar

24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında birçok kurum özel kampanyalar düzenliyor.

Öğretmenlere özel kampanyalar
Öğretmen
Güncelleme : 21-Nov-23 16:10

PTT KARGO ÖĞRETMENLER GÜNÜ'NE ÖZEL %20 İNDİRİMLİ

20-25 Kasım tarihlerinde yurt içi varışlı PTT APS Kurye ve PTT Posta Kargosu gönderilerinde %20 indirim ile tüm çalışan ve emekli öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü kutluyoruz.

Aynı zamanda öğretmenlerimiz pul makinesi bulunan PTT Başmüdürlüklerinde Öğretmenler Günü kampanyası sürecinde hizmet bedeli ödemeden kişisel pul hizmetimizden faydalanabilecekler.

Herhangi bir indirimden faydalanan gönderilere ayrıca yüzde 20 indirim uygulanmayacak olup çalışan ve emekli tüm öğretmenlerimiz, öğretmen kimliklerini ibraz ederek bu indirimden yararlanabilirler.

TÜRK HAVA YOLLARI'YLA YURT İÇİ UÇUŞLARDA ÖĞRETMENLERİMİZE ÖZEL %20 İNDİRİM!
Miles&Smiles üyesi öğretmen ve öğretim görevlisi olarak, 1 Kasım 2023-20 Nisan 2024 tarihleri arasındaki yurt içi seyahatleriniz için 20 Nisan'a kadar bilet alın, ailenizle beraber Türk Hava Yolları'nın sunduğu %20'li indirimli seyahat etmenin ayrıcalığını yaşayın!

Kampanya Detayı:

Kampanya; 27 Ekim 2023 - 20 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 01 Kasım 2023 - 20 Nisan 2024 arasında olan Ekonomi Kabin ve Business Kabin yurt içi uçuşlar için geçerlidir.

Kampanya tüm yurt içi, tek yön ya da gidiş dönüş Business Kabin ve Ekonomi Kabin uçuşlarda (F sınıfı hariç) geçerlidir

Kampanya kapsamında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak görev yapmakta olan öğretmenler ve birlikte seyahat ettikleri eş ve çocukları ile YÖK'e bağlı üniversitelerde görev yapmakta olan öğretim üyeleri ve birlikte seyahat ettikleri eş ve çocuklarına net ücretler üzerinden %20 indirim uygulanacaktır.

AKBANK

Geleceğimize ışık tutan öğretmenlerimize özel ayrıcalıklar Akbank'ta!

13 Aralık'a kadar sadece öğretmenlere özel 200 TL'ye varan chip-para ve Espressolab'den hediye kahve fırsatlarını kaçırmayın.

24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel fırsatlardan faydalanmak için hemen Akbank Mobil'den "Tam Senlik Fırsatlar" programı altındaki "Öğretmenler Günü'ne Özel Fırsatlar"a tıklayıp programa katılın.

SÜVARİ

Süvari'den öğretmenler günü özel avantajlı fiyatlar....

Türkiye'nin önde gelen erkek giyim markalarından Süvari, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel düzenlediği kampanya ile Mont, Triko, kravat ve Gömlekden oluşan pakette özel indirim uyguluyor.

Süvari Mağazalarında Öğretmenler Günü Kampanyası Kapsamında; Gömlek ve Kravat 799,90 TL, Triko ve Parfüm 799,90 TL, Montlar 1.499 TL'ye satışa sunuyor.

Kampanya 15 - 24 Kasım 2023 tarihleri arasında seçili ürünlerde geçerlidir.

İLKSAN

İLKSAN'DAN YAPILAN AÇIKLAMA: 'ÖĞRETMENLER GÜNÜ ÖZEL GÜNLER İKRAZI UYGULAMAMIZ BAŞLIYOR...'

6, 12, 18 ve 24 ay vadede 30.000,00(OtuzBin)TL'ye kadar Öğretmenler Günü Özel Günler İkrazı uygulamamız 20/11/2023–29/12/2023 tarihleri arasında uygulamaya konulacaktır.

Daha önceden Özel Günler ikrazı kullanan üyelerimiz, bu ikraz borcunun taksitlerinin en az yarısını ödemeleri halinde yeniden Özel Günler İkrazı kullanabileceklerdir.

KİDZANİA

KidZania'da öğretmen ve öğretmen çocuklarına yüzde 25 indirim

KidZania İstanbul, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel olarak düzenlediği kampanya ile öğretmenleri eğlenceli bir mola için KidZania'ya davet ediyor. 20 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında öğretmenler KidZania'ya ücretsiz giriş yaparken, öğretmen çocuklarına da yüzde 25 indirim sunulacak. Kampanya, KidZania kapı girişinden yapılacak satın almalarda geçerli olacak.

ALTINYILDIZ CLASSİCS

Altınyıldız Classics Öğretmenlere Özel %15 İndirim Kampanyası

Altınyıldız Classics mağazalarındaki öğretmen kampanyası görselinde yer alan QR kodu okut, karşına çıkan formdaki bilgileri doldur ve forma öğretmen kartının fotoğrafını yükle. Kampanyadan sadece öğretmen kartı olan kişiler yararlanabilir. SMS ile telefonuna gelecek olan kodla Altınyıldız Classics mağazalarında gerçekleştirdiğin 2000 TL ve üzeri alışverişlerde tüm indirimlere ek %15 indirim kazanırsın. Kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş öncesinde STARS sadakat programı üyesi olunması gerekmektedir. Kampanyadan ayda 1 kez yararlanılabilir. İndirim kodu, başka indirim kodları /çekleri ile birleştirilemez. Bu kampanya, belli tutarda alışverişe toplam fatura tutarı üzerinden kasada ekstra anında indirim sağlayan kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya, Altınyıldız Classics online mağazalarında geçerli değildir. Altınyıldız Classics, kampanyayı dilediği zaman sonlandırma veya değiştirme hakkını saklı tutar.

ANTALYA AQUARIUM ÖĞRETMENLER GÜNÜ

17 - 26 Kasım tarihleri arasında Türkiye'deki tüm öğretmenlerimize Aquarium, Snow World & Ice Museum, WildPark (Sürüngenler Evi) ve Face2Face Wax Museum girişleri ücretsiz.

Oceanride XD Sinema bölümü, kapasite sınırı nedeniyle herkese %50 indirimlidir.

Öğretmenlerimiz ile birlikte gelen +3 yakınları da tüm bölümlere %50 indirimli olarak girebilir.

Özel okul ve kreş öğretmenleri kurumlarından görevlendirme yazısı ile aynı haklardan yararlanabilirler.

Emekli öğretmenler, araştırma görevlileri, öğretim Üyeleri ve okutmanlar da kampanyadan yararlanabilirler.

*0-2 yaş ücretsiz olup 3 yaşından gün alan çocuklar ücrete tabiidir. 3-12 yaş grubu çocuklar için %50 indirimli kapı fiyatının ödenmesi gerektiğini bilginize sunarız.

Lütfen "Öğretmen" ibaresi taşıyan geçerli bir kimlik kartınızla birlikte geliniz.

KARACA

Karaca'dan, Cumhuriyet'in 100. yılı anısına Öğretmenler Günü'ne özel hediye

Cumhuriyet'in 100'üncü, Karaca'nın 50'nci yılında, Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatından ve ilkelerinden ilham alan, "Cumhuriyet Yüzyılı" adını taşıyan koleksiyon, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde en güzel hediye alternatifi oluyor.

ENGLİSH HOME

Seçili ürünlerde yüzde 40'a varan indirimler sunuluyor.

PARAF

Paraf'tan Öğretmenler Günü'ne Özel Öğretmenlerimize % 50 Restoran İndirimi

Kampanya sadece kendisine kampanya ile ilgili SMS gönderilen ve Paraf Mobil Size Özel bölümünde sunulan müşteriler için geçerlidir.

Paraf veya Parafly ile öğretmen müşterilerimize özel 25 Kasım tarihine kadar restoran sektöründe yurt içinde tüm Banka POS'larından tek seferde yapılacak harcamalara %50, toplamda 100 TL indirim verilecektir.

Kampanya boyunca bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kazanabileceği indirim tutarı en fazla 100 TL olacaktır.

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil'den HEMEN KATIL butonuna tıklanması ya da GÜN yazıp 3404'e SMS gönderilmesi (KKTC için 3444'e) gerekmektedir.

Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.

Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa indirim ödülü o karta yansıtılmaktadır.

Parafree, Halkcard, Paraf Debit, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf KOBİ ve Paraf Business kartlar kampanyaya dahil değildir.

ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Sanal POS'tan yapılan işlemler dahildir.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Pizzalar indirimli

İtalyan işi pizzalarıyla ünlenen restoran zinciri Pizza İl Forno, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında, eğitim neferleri için “lezzetli teşekkür” kampanyası başlattı. Buna göre, 24 – 30 Kasım tarihleri arasında Pizza İl Forno restoranlarına gelen veya internet üzerinden sipariş veren öğretmenlere, tüm mönüler yüzde 30 indirimli olarak sunuluyor.

İtalyan usulü ince ve çıtır hamur üzerinde, gerçek mozzarella peyniri ile taze ve katkısız malzemelerin bolca kullanıldığı özel tariflerini, taş fırınlarda pişirip servis eden Pizza İl Forno, Öğretmenler Günü’ne özel bir kampanya başlattı. 24 Kasım’da başlayacak ve bir hafta sürecek kampanya kapsamında, Pizza İl Forno restoranlarını ziyaret eden ya da online sipariş veren öğretmenler, markanın Klasik, İmza veya Vegan pizzaları başta olmak üzere, tüm mönülerde yüzde 30 indirim fırsatından yararlanabilecek.

‘Ayasofya Tarihi Müzesi’ ve ‘Efes Deneyim Müzesi’ne girişler tüm öğretmenlere ücretsiz…

İstanbul’un tarihi yarımadası Sultanahmet Meydanı’nda bulunan Ayasofya Tarihi Müzesi, okulların birinci yarıyıl ara tatilinde öğrencilerden yoğun ilgi gören, çocuklara ve gençlere özel kampanyasından sonra şimdi de Öğretmenler Günü’ne özel bir kampanyanın duyurusu yaptı. Sultanahmet Meydanı’ndaki Defter-i Hakani Nezareti binasında açılan Ayasofya Tarihi Müzesi, en son teknolojilerin yardımıyla görsel ve işitsel bir şölen eşliğinde Ayasofya’nın 1700 yıllık tarihini anlatıyor. Bizans devletinin kuruluşuyla başlayıp, Ayasofya'nın bugüne gelen nihai yapısının inşasından önce ve sonra geçirdiği aşamaları son teknoloji görsel işitsel yöntemlerle anlatan müze, ülkenin geleceği çocuklarımızı yetiştiren öğretmenlere 24-26 Kasım tarihleri arasında kapılarını ücretsiz olarak açıyor.

Bu kampanyada Ayasofya Tarihi Müzesi’ni İzmir’deki Efes Deneyim Müzesi de yalnız bırakmıyor. Öğretmenlere halihazırda ücretsiz olan Efes Deneyim Müzesi kampanyaya 24-26 Kasım tarihlerinde müzeyi ziyaret eden öğretmenlere bünyesinde bulunan cafede ücretsiz kahve ikramı ile eşlik edecek. Efes Antik Kenti’nin arkeolojik kalıntılarına ev sahipliği yapan alanda kurulan Efes Deneyim Müzesi, bu efsanevi şehrin zengin geçmişini teknolojinin son fırsatlarını da kullanarak yeniden canlandırıyor. Aralarında dünya çapında tanınan Türk ve yabancı mimarların, küratörlerin, tasarımcıların, sanatçıların, teknoloji uzmanlarının, tarihçilerin ve arkeologların olduğu geniş, profesyonel bir ekibin tasarladığı müze, ziyaretçilere giriş anından son çıkışa kadar Efes'in altın çağındaki gündelik hayatı, ticareti, sanatı ve mimariyi immersive teknolojilerin yardımı ile anlatıyor.

Türkiye’nin önemli turistik ve tarihi destinasyonlarından Ayasofya ve Efes Antik Kenti’ni gelişmiş görsel, işitsel ve duyusal teknolojiler yardımıyla deneyimleten bu iki müze son dönemde global ölçekte önem kazanan deneyimsel ve interaktif müzecilik trendinin dünya çapındaki öncülerinden olan DEM Müzecilik tarafından Türkiye’ye kazandırıldı. 30 yıla yaklaşan teknoloji deneyimiyle kurulan DEM’in öğretmenlere özel hayata geçireceği kampanyalardan 24-26 Kasım tarihleri arasında öğretmen kartı gösterilerek yararlanılabilecek. Ayasofya Tarihi Müzesi her gün 08:00 – 19:00 saatleri arasında, Efes Deneyim Müzesi her gün 08:00 – 17.30 arasında ziyarete açıktır. Kampanya detaylarına www.demmuseums.com/tr/dem-museums-deneyim-muzesi/ adresinden ve @demmuseums sosyal medya hesaplarından ulaşılıyor.


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :


Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)