adscode
adscode
adscode
adscode

Özdilek Akademi kurum içi eğitimleriyle 8 bin çalışanına katkı sağladı

Alışveriş merkezleri, ev tekstili üretimi, perakende mağazacılık,  turizm, inşaat, sigortacılık sektörlerinde faaliyet gösteren Özdilek Holding, 8 bin çalışanıyla hizmet veriyor.

Özdilek Akademi kurum içi eğitimleriyle 8 bin çalışanına katkı sağladı
Etkinlikler


İçinde bulunduğu sektörlerin gelişimine katkı sağlamanın yanı sıra kurum içi eğitime de destek verme vizyonuyla hareket eden Özdilek, Kişisel Gelişim Uzmanı Ahmet Şerif İzgören önderliğinde“Süpermen Türk Olsaydı” konulu eğitim semineri programında 8 bin çalışanına ulaştı. Bir yıl boyunca önceden belirlenen tarihlerde ve 11 farklı lokasyonda gerçekleştirdiği eğitimle Özdilek, sektöre farklı bir bakış açısıyla baktığını kanıtlıyor.

Kurumsallaşmanın olmazsa olmazı eğitim

Kurumsallaşmanın temelinin, niteliklerle donatılmış çalışanlar olması gerektiğinin herkesçe bilindiği günümüzde, çalışan motivasyonunu sürekli dinç tutmak için çalışmaların hazırlaması da su götürmez bir gerçek. Bu olgulardan hareketle Özdilek, Kişisel Gelişim Uzmanı Ahmet Şerif İzgören ile birlikte organize ettiği eğitimlerle çalışanlarına verdiği önemi gözler önüne seriyor.

Kişisel Gelişim Uzmanı Ahmet Şerif İzgören önderliğinde Süpermen Türk Olsaydı konulu eğitim semineri programında, katılımcılar kişisel gelişimden çok toplumsal gelişime davet ediliyor. Eğitimde, içten, sakin ve bilge girişimcilik, iş kalitesi, dürüstlük, yurt sevgisi ve hoşgörü değerlerini vurgulayan İzgören; topluma nasıl daha yararlı olunabileceğini, yaşanmış hikayeler eşliğinde katılımcılara sunuyor. Anlattığı gerçek hikayelerle katılımcıların yüzünde tebessüm bırakmayı amaçlayan İzgören, tüm bildiklerimizin aslında başkalarından öğrendiğimiz hikayeler olduğunun altını da çiziyor. Kurum içi eğitimlerine 2019 yılı boyunca devam edecek Özdilek Akademi, farklı eğitimler için de çalışmalarını sürdürüyor.


Emoji ile tepki ver!

Bu Haberi Paylaş :

Etiketler :

Benzer Haberler
    0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • Diğer Yorumlar (0)